Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

25.04.2018. Українська лабораторна школа

Державна науково-дослідна лабораторія з контролю якості лікарських засобів Державної Установи «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва Національної Академії Медичних Наук України» понад 28 років професійно, чесно та неупереджено працює на фармацевтичному ринку України, підтверджуючи свою компетентність акредитацією НААУ за ДСТУ EN ISO/ІЕС 17025:2019, сертифікацією за ДСТУ EN ISO 9001:2018, атестацією в Держлікслужбі, прекваліфікацією ВООЗ та професійною співпрацею з більшістю фармацевтичних підприємств України та представництв зарубіжних фармацевтичних компаній. Останнім часом хтось поставив собі за мету знищити нашу лабораторію, ппоширюючи безпідставні звинувачення та вигадані факти. Нас намагаються залякати, дискредитувати і перевести весь Державний контроль якості лікарських засобів на приватні новостворені лабораторії, які не мають досвіду та компетентності. Однак ми впевнені у своїй чесній роботі та віддані своїй справі! Ми не зупиняємо професійну діяльність і, як і раніше, надаємо свої якісні послуги.

Провідні фахівці нашої лабоаторії прийняли участь у роботі Української лабораторної школи, яку було проведено у рамках VII Міжнародного медичного конгресу "Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України".

Зокрема, було прийнято участь у роботі наступних майстер-класів:

- "Нові можливості імунохроматографічного аналізу у діагностиці критичних станів (інфаркт міокарда, тромбоемболія, діабет)".

- "Нові можливості хемілюмінісцентного методу в лабораторній діагностиці".

- "Лабороаторні аналізатори Японської корпорації Tosoh - якість понад усе!".

- Презентація біохімічного експрес-аналізатора SportChem виробництва Arkray (Японія).

- "Сучасне використання систем для забору крові".