ПРО ЛАБОРАТОРІЮ ДІЯЛЬНІСТЬ НОВИНИ ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ КОНТАКТИ

Головна > Про лабораторію > Персонал

 

У нашій Лабораторії працюють більш ніж 40 співробітників.Це висококваліфіковані фахівці: хіміки-аналітики, медики, біологи, провізори, токсикологи, кібернетики, математики, фахівці із сертифікації. Серед них - доктори та кандидати медичних, хімічних, біологічних, технічних та економічних наук.

Наталя Вадимівна Останіна

доктор філософії, кандидат економічних наук

Левін Михайло Григорович

доктор хімічних наук

Брицун Василь Миколайович

доктор хімічних наук

Сурмашева Олена Василівна

доктор медичних наук

Бузинний Михайло Георгійович

доктор біологічних наук

Терещенко Оксана Миколаївна

кандидат технічних наук

Мелешко Руслан Анатолійович

кандидат біологічних наук

Григоренко Людмила Євгенівна

кандидат біологічних наук

Степанчук Світлана Василівна

кандидат біологічних наук

Ніконова Наталя Олександрівна

кандидат біологічних наук

Романенко Людмила Іванівна

кандидат біологічних наук

Ковтонюк Надія Леонідівна
кандидат біологічних наук

Наш кадровий потенціал є основою кваліфікованої діяльності лабораторії. Вчитися, вчитися і ще раз вчитися — ця ідея червоною ниткою проходить через нашу діяльність ще із 1993 р.


Наші співробітники оволодівають другим фахом, суміщуючи роботу із навчанням (заочно) у Національному медичному університеті им. О.О. Богомольця на фармацевтичному факультеті, та в Національному фармацевтичному університеті.


Щомісячно для співробітників лабораторії проводяться навчальні курси, теми яких нам підказує саме життя, а це і зміни в законодавстві нашої держави, нові статті в українській фармакопеї, запровадження та придбання нового обладнання, оволодіння новими методами, нарешті ми прагнемо бути завжди на передньому краю нашої науки.


Фахівці нашої лабораторії підвищують кваліфікацію і за кордоном, відвідуючи профільні конференції в США і країнах ЄС, беруть участь в міжнародних міжлабораторних випробуваннях.


Незрідка на нашій базі проводять навчальні семінари і інші компанії. Ми із задоволенням приймаємо їх у себе — адже це можливість пізнати щось нове, обговорити спірні питання, знайти правильне рішення. Слухачі таких семінарів мають можливість ознайомитися з діяльністю лабораторії, обговорити побачене, отримати прекрасний досвід, поспілкувавшись із нашими фахівцями.


Усі провідні фахівці нашої лабораторії прошли курс навчаннявчення в компанії IMS (бізнес-партнера TUV NORD), склали кваліфікаційні іспити і отримали сертифікати внутрішнього аудитора системи менеджменту якості відповідно до вимог стандартів ISO 9001-2015, ISO 19011-2011, а також виучилися і отримали в компанії EUROLAB посвідчення «Аудит в лабораторіях по ГОСТУ SO/IEC 17025:2006», що дає нам право на проведення внутрішніх аудитів.


Ми беремо участь в міжнародних конференціях, симпозіумах, виступаючи з доповідями, привертаючи увагу учених громадськості до важливості вирішуваних нами завдань. Проводимо на своїй базі вчення молодих фахівців, що потребують допомоги, надаємо свою базу і фахівців для проходження практики студентів 5-го курсу фармацевтичного факультету Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця і Інституту харчових технологій. А школярі старших класів, приходячи до нас в лабораторію, отримують цікаву інформацію з профорієнтації, і їх потік нескінченний.


про лабораторію | діяльність | новини | зворотній зв'язок із замовником | корисна інформація | контакти
Designed by Web-Spectrum Copyright ® 1996-2019 Державна установа "Інститут громадського здоров'я
ім. О.М. Марзєєва Національної академії медичних наук України"