Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

Персонал лабораторії

Наш кадровий потенціал є основою кваліфікованої діяльності лабораторії. Вчитися, вчитися і ще раз вчитися — ця ідея червоною ниткою проходить через нашу діяльність ще із 1993 р.

Наші співробітники мають дві вищі освіти. Щомісячно для співробітників лабораторії проводяться навчальні курси, теми яких нам підказує саме життя, а це і зміни в законодавстві нашої держави, нові статті в українській фармакопеї, запровадження та придбання нового обладнання, оволодіння новими методами, нарешті ми прагнемо бути завжди на передньому краю нашої науки.

Щомісячно для співробітників лабораторії проводяться навчальні курси, теми яких нам підказує саме життя, а це і зміни в законодавстві нашої держави, нові статті в українській фармакопеї, запровадження та придбання нового обладнання, оволодіння новими методами, нарешті ми прагнемо бути завжди на передньому краю нашої науки.

Фахівці нашої лабораторії підвищують кваліфікацію за кордоном, відвідуючи профільні конференції в США і країнах ЄС, беруть участь в міжнародних міжлабораторних випробуваннях.

Незрідка на нашій базі проводять навчальні семінари і інші компанії. Ми із задоволенням приймаємо їх у себе — адже це можливість пізнати щось нове, обговорити спірні питання, знайти правильне рішення. Слухачі таких семінарів мають можливість ознайомитися з діяльністю лабораторії, обговорити побачене, отримати прекрасний досвід, поспілкувавшись із нашими фахівцями.

Провідні фахівці нашої лабораторії прошли курси навчання, підтвердили компетентність внутрішніх аудиторів на відповідність вимогам "Внутрішній аудит систем менеджменту якості згідно вимог ISO 9001:2015, ISO 19011:2018", "Внутрішній аудитор систем управління якістю відповідно до вимог стандарту ISO/IEC 17025:2017/ДСТУ ISO/IEC 17025:2017".

Ми беремо участь в міжнародних конференціях, симпозіумах, виступаючи з доповідями, привертаючи увагу учених громадськості до важливості вирішуваних нами завдань. Проводимо на своїй базі вчення молодих фахівців, що потребують допомоги, надаємо свою базу і фахівців для проходження практики студентів 5-го курсу фармацевтичного факультету Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця і Інституту харчових технологій. А школярі старших класів, приходячи до нас в лабораторію, отримують цікаву інформацію з профорієнтації, і їх потік нескінченний.