Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

Дослідження дезінфекційних засобів


Лабораторія проводить у повному обсязі на сучасному рівні лабораторні дослідження дезінфекційних засобів та антисептиків для отримання Висновків санітарно-епідеміологічної експертизи та проходження процедури реєстрації.


Державна реєстрація (перереєстрація) дезінфекційних засобів здійснюється відповідно до Постанови КМУ від 03.07.2006 р. № 908, та Постанови КМУ від 25.03.2020 р. № 232.


Для проведення санітарно-епідеміологічної експертизи засобів необхідно надати до лабораторії наступні оформлені документи:


- заяву на ім'я Голови державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Зразок для друку)


- лист на ім'я Голови державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Зразок для друку)


- лист на ім'я Голови Комісії з питань державної санітарно-епідеміологічної експертизи ДУ «Інститут громадського здоров’я ім.О.М.Марзєєва НАМН України» (Зразок для друку)


- довіреність на ім'я Голови державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Зразок для друку)