Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

Про лабораторію


Державна науково-дослідна лабораторія з контролю якості лікарських засобів ДУ "Інститут громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва Національної Академії Медичних Наук України" уповноважена Міністерством охорони здоров'я України на проведення науково-дослідних, випробувальних, науково-практичних і методологічних робіт в області контролю якості лікарських засобів і інших видів продукції.


Лабораторія:

- прекваліфікована Всесвітньою Організацією Охорони здоров'я (ВООЗ).

- атестована Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками на право проведення контролю якості та безпеки лікарських засобів відповідно до галузі атестації стосовно організації незалежного лабораторного контролю якості лікарських засобів.

- акредитована Національним агентством з акредитації України на відповідність вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій», підтвердивши свою компетентність в сфері: фізичні та фізико-хімічні, біологічні, мікробіологічні, токсиколого-гігієнічні випробування лікарських засобів, субстанцій, допоміжних речовин, лікарської рослинної сировини та лікарських рослинних засобів, дієтичних добавок, медичних виробів, парфумерно-косметичних засобів, засобів гігієни, антисептичних, дезінфекційних та мийних засобів, ігор та іграшок, матеріалів та контейнерів, харчових продуктів; випробування на вміст радіонуклідів в лікарській рослинній сировині та лікарських рослинних засобах, воді питній та непитній.


Система управління якістю Лабораторії сертифікована ДП "Український медичний центр сертифікації" на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO 9001:2018 "Системи управління якістю. Вимоги".


Колектив лабораторії - це колектив наукових співробітників - професіоналів, серед яких хіміки, біологи, фармацевти, математики, програмісти, інженери, доктори і кандидати наук. Кожний співробітник дотримується діючих в лабораторії правил та встановлених вимог, несе відповідальність за проведення робіт та достовірність отриманих результатів випробувань.


Лабораторія має в розпорядженні все необхідне обладнання для фізико-хімічних, мікробіологічних та випробувань на вміст радіонуклідів, а також клініку піддослідних тварин для токсикологічних досліджень і необхідних тестів для контролю якості лікарських засобів, косметики і дієтичних добавок (на кролях, мишах, щурах і морських свинках).


Ми любимо свою роботу, бережемо репутацію і завжди готові прийти на допомогу людям - громадянам нашої країни!