ПРО ЛАБОРАТОРІЮ ДІЯЛЬНІСТЬ НОВИНИ ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ КОНТАКТИ

Головна > Про лабораторію

 
Державна науково-дослідна лабораторія з контролю якості лікарських засобів ДУ "Інститут громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва Національної Академії Медичних Наук України" уповноважена Міністерством охорони здоров'я України на проведення науково-дослідних, випробувальних, науково-практичних і методологічних робіт в області контролю якості лікарських засобів і інших видів продукції.


Лабораторія:


- прекваліфікована Всесвітньою Організацією Охорони здоров'я (ВООЗ) від 22.01.2016 р.;


- атестована Державною службою України з лікарських засобів і контролю за наркотиками на право проведення контролю якості лікарських засобів. Свідоцтво атестації № 305 від 06 червня 2016 р.;


- акредитована Національним агентством з акредитації України на відповідність вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006, підтвердивши свою компетентність в області випробувань лікарських засобів і субстанцій, допоміжних речовин, спеціальних харчових продуктів, парфумерно-косметичних засобів, дезинфекційних засобів, ігор і іграшок. Атестат акредитації № 2Н905 від 11 жовтня 2017 р.


Система управління якістю Лабораторії сертифікована Державним Підприємством "Український медичний центр сертифікації" на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 "Системи менеджменту якості. Вимоги". Сертифікат № 079 від 03 липня 2017 р.


Колектив лабораторії - це колектив наукових співробітників - професіоналів, серед яких хіміки, біологи, фармацевти, математики, програмісти, інженери, доктори і кандидати наук, люди не байдужі до своєї спеціальності і до нашої загальної справи.


Лабораторія має в розпорядженні все необхідне устаткування для фізико-хімічних і мікробіологічних досліджень (згідно Галузі атестації, Сфери акредитації та прекваліфікації), а також клініку піддослідних тварин для токсикологічних досліджень і необхідних тестів для контролю якості лікарських засобів, косметики і дієтичних добавок (на кролях, мишах, щурах і морських свинках).


Ми любимо свою роботу, бережемо репутацію і завжди готові прийти на допомогу людям - громадянам нашої країни!
про лабораторію | діяльність | новини | зворотній зв'язок із замовником | корисна інформація | контакти
Designed by Web-Spectrum Copyright ® 1996-2020 Державна установа "Інститут громадського здоров'я
ім. О.М. Марзєєва Національної академії медичних наук України"