Головна > Про лабораторію

 

Про Лабораторію

Державна науково-дослідна лабораторія з контролю якості лікарських засобів була створена у 1996 р. на базі лабораторії контролю якості продукції Українського науково-гігієнічного центру (нині - ДУ “Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМНУ).

Лабораторія є випробувальною, уповноваженою Міністерством охорони здоров’я України на проведення випробувальних, науково-дослідних, науково-практичних та методологічних робіт в галузі контролю якості лікарських засобів.

Лабораторія прекваліфікована Всесвітньою Організацією Охорони здоров'я.

Лабораторія атестована Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками на право проведення контролю якості та безпеки лікарських засобів відповідно до галузі атестації, про що засвідчують Свідоцтво про атестацію № 305 від 08 липня 2016 р. та Галузь атестації.

Лабораторія акредитована Національним агентством з акредитації України на відповідність вимогам ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій» та компетентна в сфері діяльності: фізико-хімічних та біологічних випробувань, токсиколого-гігієнічних випробувань лікарських засобів та субстанцій, допоміжних речовин, дієтичних добавок, парфюмерно-косметичних засобів, дезінфекційних засобів, виробів медичного призначення, ігор та іграшок. Атестат про акредитацію № 2Н905 від 11 жовтня 2017 р.

У Лабораторії впроваджена та функціонує система управління якістю, яка сертифікована на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 "Системи управління якістю. Вимоги" Державним Підприємством "Український медичний центр сертифікації". Сертифікат № 079 від 03 липня 2017 р.


про лабораторію | діяльність | новини | відгуки клієнтів | корисна інформація | контакти

Designed by Web-Spectrum Copyright ® 1996-2017 Державна установа "Інститут громадського здоров'я
ім. О.М. Марзєєва Національної академії медичних наук України"