ПРО ЛАБОРАТОРІЮ ДІЯЛЬНІСТЬ НОВИНИ ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ КОНТАКТИ

Головна > Новини > Показ новини

 28 травня 2020 р. в РНБО України проходила нарада робочої групи з підготовки пропозицій щодо імплементації до національного законодавства положень Конвенції Ради Європи про підроблення медичної продукції та подібні злочини, що загрожують охороні здоров'я.


Із вступним словом про виклики та загрози національній безпеці України у зв'язку із підробленням медичної продукції виступив заступник Секретаря РНБО України О. Соловйов.


В обговоренні проблемних питань щодо вилучення з обігу небезпечної медичної продукції та здійснення контролю за дистанційною торгівлею та доставкою медичної продукції прийняли участь Голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Ісаєнко Р.М., академік Національної академії правових наук України Гуторова Н.О., завідувач Державної науково-дослідної лабораторії з контролю якості лікарських засобів ДУ "ІГЗ ім. О.М. Марзєєва НАМНУ" Останіна Н.В.про лабораторію | діяльність | новини | зворотній зв'язок із замовником | корисна інформація | контакти
Designed by Web-Spectrum Copyright ® 1996-2020 Державна установа "Інститут громадського здоров'я
ім. О.М. Марзєєва Національної академії медичних наук України"