Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

11.07.2022. Що робити, якщо Ви побачили ДРГ або диверсантів?

! УВАГА !

НА ТЕРИТОРІЇ КИЇВЩИНИ АКТИВІЗУВАЛИСЯ ВОРОЖІ ДИВЕРСІЙНО-РОЗВІДУВАЛЬНІ ГРУПИ (ДРГ)

Для розхитування та дискредитації влади на підконтрольній території України російськими спецслужбами готується нова хвиля проплачених провокацій.

Використовуючи так звані «сплячі ДРГ» та завербованих ними агентів і представників заборонених політичних партій, ворог планує проведення низки мітингів, акцій та протестів по всій території України щодо незадовільного соціально-економічного стану в країні для створення інформаційних приводів та нових пропагандистських наративів з подальшим їх використанням в медіа-просторі.

БУДЬТЕ ОБАЧНИМИ! ДЕЗІНФОРМАЦІЙНІ ТА МАНІПУЛЯТИВНІ КАМПАНІЇ ВОРОГ НАМАГАЄТЬСЯ ПРОСУВАТИ ПОСТІЙНО!

ДАНИЙ ЗЛОЧИН ПЕРЕДБАЧЕНИЙ СТ.109 КРИМІНАЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ

Стаття 109. Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади

1. Дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також змова про вчинення таких дій, - караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

2. Публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, - караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з конфіскацією майна або без такої.

3. Дії, передбачені частиною другою цієї статті, вчинені особою, яка є представником влади, або повторно, або організованою групою, або з використанням засобів масової інформації, - караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк з конфіскацією майна або без такої.

{Стаття 109 із змінами, внесеними згідно із Законом № 721-VII від 16.01.2014 - втратив чинність на підставі Закону № 732-VII від 28.01.2014; із змінами, внесеними згідно із Законами № 767-VII від 23.02.2014, № 1689-VII від 07.10.2014}

Джерело: https://t.me/PanoramaKyiv/3675