Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

21.03.2022. Не допомагайте ворогу коригувати вогонь!

Державна науково-дослідна лабораторія з контролю якості лікарських засобів Державної Установи «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва Національної Академії Медичних Наук України» понад 28 років професійно, чесно та неупереджено працює на фармацевтичному ринку України, підтверджуючи свою компетентність акредитацією НААУ за ДСТУ EN ISO/ІЕС 17025:2019, сертифікацією за ДСТУ EN ISO 9001:2018, атестацією в Держлікслужбі, прекваліфікацією ВООЗ та професійною співпрацею з більшістю фармацевтичних підприємств України та представництв зарубіжних фармацевтичних компаній. Останнім часом хтось поставив собі за мету знищити нашу лабораторію, ппоширюючи безпідставні звинувачення та вигадані факти. Нас намагаються залякати, дискредитувати і перевести весь Державний контроль якості лікарських засобів на приватні новостворені лабораторії, які не мають досвіду та компетентності. Однак ми впевнені у своїй чесній роботі та віддані своїй справі! Ми не зупиняємо професійну діяльність і, як і раніше, надаємо свої якісні послуги.

Центр протидії дезінформації при РНБО України ще раз нагадує!

Не допомагайте ворогу!

Звертаємося до всіх блогерів, медіа та тих, хто викладає в мережу фото та відео обстрілів українських земель окупантами в прямому ефірі. Не допомагайте ворогу коригувати вогонь!

Генштаб ЗСУ повідомляє, що оперативні кадри того, куди влучили ворожі ракети та яких руйнувань завдали, лише допомагають ворожим артилеристам і навідникам влучити у свою ціль.

Затримайте публікацію хоча б на кілька годин — так ви збережете комусь життя.

Бережіть себе та Україну!