Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

07.07.2017. Симпозіум по HPLC у Празі

18 - 22 червня 2017 р. у у м. Прага (Чехія) відбувся 45 міжнародний симпозіум з високоефективної рідинної хроматографії (НРLC) та супутніх технологій.

Симпозіуми по HPLC добре відомі як провідні світовий форуми для обміну інформацією між дослідниками, що займаються високоефективною рідинною хроматографією.

Програма конференції охоплювала всі аспекти фундаментальних та експериментальних підходів, новітнє обладнання, технології колонок та найсучасніші програми та інструменти. Важливою особливістю цього симпозіуму був тісний зв'язок НРLC із мас-спектрометрією. Під час проведення симпозіуму також функціонувала виставка сучасного обладнанння провідних фірм-виробників у даній галузі.

У цьому симпозіуму прийняв участь фахівець нашої лабораторії Мелешко Руслан Анатолійович, який детально доповів про подію на одному із оперативних засідань лабораторії.

Доповідь про основні досягнення в галузі високоефективної рідинної хроматографії викликала жвавий інтерес серед фахівців нашої лабораторії.

Отримані в ході симпозіуму теоретичні знання та практичні навички значно розширять можливості проведення досліджень у нашій лабораторії та в подальшому найдуть своє застосування у співпраці з ВООЗ для підтвердження статусу лабораторії, що відповідає прекваліфікаційним вимогам ВООЗ до лабораторій, та підготовки до проведення подальших аудитів