21.09.2020. Нагорода Останіної Н.В.
![](../id/DC43FCFE24959624C22585F3006A4332/$file/nagorod_1.jpg)
Київська обласна рада нагородила Почесною грамотою та відзнакою керівника лабораторії Останіну Н.В. за вагомий внесок у розвиток фармацевтичної галузі, особисті трудові досягнення у професійній, службовій діяльності, сумлінну працю, бездоганну службу, відданість справі, активну громадянську позицію та з нагоди Дня фармацевтичного працівника України.
![](../id/DC43FCFE24959624C22585F3006A4332/$file/nagorod_2.jpg)
При врученні нагороди Голова Держлікслужби Роман Ісаєнко висловив вдячність за вагомий внесок у розвиток системи забезпечення населення якісними і доступними лікарськими засобами.