Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

01.02.2019. Впровадження управління ризиками в фармацевтичній галузі на прикладі лабораторії з контролю якості лікарських засобів

Державна науково-дослідна лабораторія з контролю якості лікарських засобів Державної Установи «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва Національної Академії Медичних Наук України» понад 28 років професійно, чесно та неупереджено працює на фармацевтичному ринку України, підтверджуючи свою компетентність акредитацією НААУ за ДСТУ EN ISO/ІЕС 17025:2019, сертифікацією за ДСТУ EN ISO 9001:2018, атестацією в Держлікслужбі, прекваліфікацією ВООЗ та професійною співпрацею з більшістю фармацевтичних підприємств України та представництв зарубіжних фармацевтичних компаній. Останнім часом хтось поставив собі за мету знищити нашу лабораторію, ппоширюючи безпідставні звинувачення та вигадані факти. Нас намагаються залякати, дискредитувати і перевести весь Державний контроль якості лікарських засобів на приватні новостворені лабораторії, які не мають досвіду та компетентності. Однак ми впевнені у своїй чесній роботі та віддані своїй справі! Ми не зупиняємо професійну діяльність і, як і раніше, надаємо свої якісні послуги.


1 лютого 2019 р. фахівцями лабораторії було проведено семінар-практикум на тему "Впровадження управління ризиками в фармацевтичній галузі на прикладі лабораторії з контролю якості лікарських засобів" для представників фармацевтичної галузі.
В ході семінару були розглянуті наступні питання:


1. Управління ризиками - сучасна складова управління в лабораторії контролю якості лікарських засобів (доповідач - Останіна Наталя Вадимівна, к.е.н., завідувач лабораторії).


2. Загальний процес управління ризиками (доповідач - Лисенко Юлія Ігорівна, науковий співробітник).
3. Впровадження управління ризиками (доповідач - Брязкало Вадим Вадимович, старший науковий співробітник).


4. Загальне оцінювання ризиків та контроль ризиків (доповідач - Череменко Анатолій Миколайович, науковий співробітник).


5. Приклади результатів управління ризиками в лабораторії (доповідачі - Очеретяна Наталія Миколаївна, науковий співробітник, Кузнецова Олена Михайлівна, науковий співробітник).


За участі учасників семінару були проведені практичні заняття щодо ідентифікації та оцінювання ризиків.