Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

01.12.2020. Аудит субпідрядної організації ПП «Незалежний центр лабораторних досліджень «Еталон»

Державна науково-дослідна лабораторія з контролю якості лікарських засобів Державної Установи «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва Національної Академії Медичних Наук України» понад 28 років професійно, чесно та неупереджено працює на фармацевтичному ринку України, підтверджуючи свою компетентність акредитацією НААУ за ДСТУ EN ISO/ІЕС 17025:2019, сертифікацією за ДСТУ EN ISO 9001:2018, атестацією в Держлікслужбі, прекваліфікацією ВООЗ та професійною співпрацею з більшістю фармацевтичних підприємств України та представництв зарубіжних фармацевтичних компаній. Останнім часом хтось поставив собі за мету знищити нашу лабораторію, ппоширюючи безпідставні звинувачення та вигадані факти. Нас намагаються залякати, дискредитувати і перевести весь Державний контроль якості лікарських засобів на приватні новостворені лабораторії, які не мають досвіду та компетентності. Однак ми впевнені у своїй чесній роботі та віддані своїй справі! Ми не зупиняємо професійну діяльність і, як і раніше, надаємо свої якісні послуги.


1 грудня 2020 р. групою аудиторів лабораторії було проведено аудит субпідрядної організації ПП «Незалежний центр лабораторних досліджень «Еталон» в форматі Zoom конференції.


При проведенні аудиту було перевірено забезпечення достовірності результатів випробувань при виконанні контролю якості випробувальних зразків за фізико-хімічними показниками з дотриманням вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 "Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій", забезпечення функціонування системи управління якістю, керування невідповідною роботою, зворотній зв'язок із замовником, поводження з випробувальними зразками, ведення робочої документації, оформлення та видача результатів випробувань.


За результатами проведеного аудиту лабораторія продовжує діяльність з ПП «Незалежний центр лабораторних досліджень «Еталон».