Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

13.12.2017. Бізнес-семінар "Індія - глобальна сила у фармацевтиці, надійний партнер для України"

12 грудня 2017 р. співробітники нашої лабораторії були запрошені Його Високоповажністю Послом Індії в Україні паном Манодж Кумар Бхарті прийняти участь у роботі бізнес-семінару "Індія - глобальна сила у фармацевтиці, надійний партнер для України" .Учасники семінару поділилися можливостями для бізнесу, інформацією і послугами, доступними у фармацевтичній галузі, з акцентом на імпорті та інвестиціях.


На семінарі виступили керівники Держлікслужби МОЗ України, ДЕЦ МОЗ України, заступник міністра охорони здоров'я України, а також представники багатьох провідних фармацевтичних компаній.


На семінарі була можливість поспілкуватися з нашими колегами із Центральної лабораторії Р. Маркіним, І. Дідух, а також завідувачем лабораторії ДЕЦ МОЗ України О. Бурмакою.


Нашим співробітникам було приділено велику увагу з боку Його Високоповажності Посла Індії в Україні пана Манодж Кумар Бхарті і представників провідних фармацевтичних компаній Індії - Сан Фарма, Діа Фарма, Ауробіндо Фарма та інших.


Подібні заходи дають можливість більше дізнатися один про одного і продовжити плідну роботу на благо народів наших держав.