Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

13.03.2022. Мобільний застосунок про сповіщення «Повітряна тривога».

Застосунок не потребує реєстрації та сповіщає про початок та закінчення повітряної, хімічної, техногенної або іншого виду тривог системи цивільної оборони навіть у беззвучному режимі смартфона. Це потрібно для тих місць, де не працюють сирени.

Щоб отримувати сповіщення:

1. Встановіть застосунок Google Play Market та AppStore.
2. Надайте йому дозвіл надсилати сповіщення та важливі попередження.
3. Виберіть область, у межах якої хочете отримувати сповіщення.
4. Відстежуйте початок та кінець повітряних тривог.


* Обов’язково активуйте автоматичне оновлення програм на вашому смартфоні для користування найактуальнішою версією застосунку.

Щоб оновити застосунок вручну на iOS:

Відкрийте магазин App Store. Натисніть на позначку профілю у верхній частині екрану. Знайдіть в списку застосунків «Повітряна тривога» . Натисніть кнопку Оновити порядок з застосунком.

Щоб оновити застосунок вручну на Android:

Відкрийте застосунок Play Маркет. Натисніть на позначку профілю у правому верхньому куті екрану. Виберіть Управління застосунками та пристроєм і перейдіть у вкладку Управління. Натисніть на кнопку Доступні оновлення, щоб відкрити список застосунків, які потребують оновлення. Виберіть застосунок «Повітряна тривога». Натисніть Оновити. Доступні області:

Вінницька Волинська Донецька Закарпатська Київська Львівська Полтавська Рівненська Харківська Херсонська Хмельницька Чернівецька.

Список областей постійно оновлюється.

Це єдиний застосунок, що підтримує критичні сповіщення. Це означає, що звук тривоги буде завжди надходити з максимальним рівнем гучності смартфону. Для цього обов’язково надайте усі відповідні дозволи застосунку після встановлення.

Важливо!

Критичні сповіщення можна вимкнути в будь-який момент в налаштуваннях застосунку.