Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

17.09.2018. Семінар "Ризик-орієнтовне мислення як один з інструментів забезпечення результативного функціонування лабораторії з контролю якості"

Державна науково-дослідна лабораторія з контролю якості лікарських засобів Державної Установи «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва Національної Академії Медичних Наук України» понад 28 років професійно, чесно та неупереджено працює на фармацевтичному ринку України, підтверджуючи свою компетентність акредитацією НААУ за ДСТУ EN ISO/ІЕС 17025:2019, сертифікацією за ДСТУ EN ISO 9001:2018, атестацією в Держлікслужбі, прекваліфікацією ВООЗ та професійною співпрацею з більшістю фармацевтичних підприємств України та представництв зарубіжних фармацевтичних компаній. Останнім часом хтось поставив собі за мету знищити нашу лабораторію, ппоширюючи безпідставні звинувачення та вигадані факти. Нас намагаються залякати, дискредитувати і перевести весь Державний контроль якості лікарських засобів на приватні новостворені лабораторії, які не мають досвіду та компетентності. Однак ми впевнені у своїй чесній роботі та віддані своїй справі! Ми не зупиняємо професійну діяльність і, як і раніше, надаємо свої якісні послуги.

В рамках лабораторії було проведено семінар "Ризик-орієнтовне мислення як один з інструментів забезпечення результативного функціонування лабораторії з контролю якості" за участі фахівців лабораторії.

Семінар розпочався з вступного слова завідувача лабораторії Наталі Вадимівни Останіної та з привітання із Днем фармацевта.

На семінарі були розглянуті:

- результати оцінювання ризиків для процесів/підпроцесів СУЯ;

- діаграми Ішікави, розроблені керівниками процесів/підпроцесів СУЯ з метою визначення основних факторів та причин, що впливають на їх діяльність;

- питання щодо внесення змін до критеріїв оцінки процесів/підпроцесів СУЯ;

- результати анкетування «Лабораторія очима нашого фахівця».

За результатами семінару були прийняті рішення щодо впровадження заходів по вдосконаленню моніторингу діяльності процесів/підпроцесів СУЯ.