Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

30.05.2017. Тренінг з питань поводження персоналу у стресових ситуаціях.

Належна робота випробувальної лабораторії передбачає безпечні умови праці і злагоджену роботу колективу.

Проведення тренінгів персоналу, включаючи заняття з охорони праці та пожеженої безпеки - одне із завдань досягнення злагодженої роботи колективу лабораторії.

Згідно з планом підвищення кваліфікації персоналу 30 травня 2017 р. був проведений тренінг персоналу нашої лабораторії з питань дій в стресових ситуаціях, до яких відносяться пожежі, землетруси та ін.

На занятті були розглянуті наступні питання:

- практичне поводження з місцевими засобами пожежогасіння на прикладі вуглекислотного вогнегасника ВВК- 3,5;

- дії персоналу у разі виявлення витоку газу в приміщенні;

- дії персоналу при землетрусі.

Про роботу з вогнегасником розповів старший науковий співробітник Брязкало Вадим Вадимович.

Практичні навички роботи з вуглекислотним вогнегасником продемонстрували Брязкало Вадим Вадимович, Савіна Наталя Олексіївна, Стрельченко Ірина Анатоліївна, Брицун Василь Миколайович.

Про типовий порядок дій персоналу у разі витоку газу в приміщенні, а також про те, що потрібно робити персоналу, який знаходиться на своїх робочих місцях при землетрусі, розповів науковий співробітник Влодек Олександр Борисович.

На зайняття були запрошені заступник директора інституту із загальних питань Поспелов Анатолій Васильович та керівник служби охорони праці Жигала Сергій Іванович.

Заняття організував керівник процесу № 10 "Процес забезпечення загального функціонування лабораторії, контролю належних умов довкілля і охорони праці при проведенні випробувань" Влодек Олександр Борисович.