Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

13.11.2020. Доповідь Л. Григоренко на XVI Марзєєвських читаннях


12-13 листопада 2020 р. в ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМНУ» відбулась науково-практична конференція «Фізичні фактори довкілля та їх вплив на формування здоров’я населення України» (шістнадцяті Марзєєвські читання), присвячена пам’яті видатного вченого-гігієніста, заслуженого діяча науки і техніки України професора Ю.Д. Думанського.


Провідний науковий співробітник лабораторії к.б.н. Григоренко Л.Є. представила доповідь «До питання про можливі механізми розвитку імунної відповіді організму на дію електромагнітних полів промислової частоти».


Також молоді вчені нашої лабораторії Ніколаєва Я.Ю., Білозір А.І., Барабаш О.М. представили доповіді:


- "Експериментальна модель перенесення активного фармацевтичного інгридієнта через мембрани шлунково-кишкового тракту в перитонеальній рідині".


- "Розробка, проектування та створення приладу, що імітує перенесення активних фармацевтичних інгредієнтів з шлунково-кишкового тракту (шкт) у перитонельну рідину".


- "Розробка та валідація спектрофотометричної методики визначення концентрації диклофенака для експериментальної моделі перенесення активного фармацевтичного інгредієнта (афі) через мембрани шлунково-кишкового тракту (шкт) у перитонеальну рідину".