Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

13.11.2020. Доповідь Л. Григоренко на XVI Марзєєвських читаннях

Державна науково-дослідна лабораторія з контролю якості лікарських засобів Державної Установи «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва Національної Академії Медичних Наук України» понад 28 років професійно, чесно та неупереджено працює на фармацевтичному ринку України, підтверджуючи свою компетентність акредитацією НААУ за ДСТУ EN ISO/ІЕС 17025:2019, сертифікацією за ДСТУ EN ISO 9001:2018, атестацією в Держлікслужбі, прекваліфікацією ВООЗ та професійною співпрацею з більшістю фармацевтичних підприємств України та представництв зарубіжних фармацевтичних компаній. Останнім часом хтось поставив собі за мету знищити нашу лабораторію, ппоширюючи безпідставні звинувачення та вигадані факти. Нас намагаються залякати, дискредитувати і перевести весь Державний контроль якості лікарських засобів на приватні новостворені лабораторії, які не мають досвіду та компетентності. Однак ми впевнені у своїй чесній роботі та віддані своїй справі! Ми не зупиняємо професійну діяльність і, як і раніше, надаємо свої якісні послуги.


12-13 листопада 2020 р. в ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМНУ» відбулась науково-практична конференція «Фізичні фактори довкілля та їх вплив на формування здоров’я населення України» (шістнадцяті Марзєєвські читання), присвячена пам’яті видатного вченого-гігієніста, заслуженого діяча науки і техніки України професора Ю.Д. Думанського.


Провідний науковий співробітник лабораторії к.б.н. Григоренко Л.Є. представила доповідь «До питання про можливі механізми розвитку імунної відповіді організму на дію електромагнітних полів промислової частоти».


Також молоді вчені нашої лабораторії Ніколаєва Я.Ю., Білозір А.І., Барабаш О.М. представили доповіді:


- "Експериментальна модель перенесення активного фармацевтичного інгридієнта через мембрани шлунково-кишкового тракту в перитонеальній рідині".


- "Розробка, проектування та створення приладу, що імітує перенесення активних фармацевтичних інгредієнтів з шлунково-кишкового тракту (шкт) у перитонельну рідину".


- "Розробка та валідація спектрофотометричної методики визначення концентрації диклофенака для експериментальної моделі перенесення активного фармацевтичного інгредієнта (афі) через мембрани шлунково-кишкового тракту (шкт) у перитонеальну рідину".