23.10.2019. Доповідь в Інституті ядерної фізики польської академії наук
![](../id/80E6936B22D8A7F9C225849E004B489E/$file/krakow_2.jpg)
Провідний фахівець нашої лабораторії, керівник процесу проведення випробувань на вміст радіонуклідів, д.б.н. Бузинний Михайло Георгійович з 21 по 23 жовтня відвідав відділ ядерної фізичної хімії, зокрема лабораторію радіоактивного забруднення навколишнього середовища, в Інституті ядерної фізики, що належить до числа 5% кращих наукових закладів польської академії наук (м. Краків, Польща).
На науковому семінарі 23 жовтня М.Г.Бузинний зробив доповідь про його роботу в ДУ ІГЗ НАМНУ.