Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

25.06.2021. В лабораторії було проведено наглядовий аудит за системою управління якість лабораторії на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO 9001:2018 з боку ДП "Український медичний центр сертифікації".

Державна науково-дослідна лабораторія з контролю якості лікарських засобів Державної Установи «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва Національної Академії Медичних Наук України» понад 28 років професійно, чесно та неупереджено працює на фармацевтичному ринку України, підтверджуючи свою компетентність акредитацією НААУ за ДСТУ EN ISO/ІЕС 17025:2019, сертифікацією за ДСТУ EN ISO 9001:2018, атестацією в Держлікслужбі, прекваліфікацією ВООЗ та професійною співпрацею з більшістю фармацевтичних підприємств України та представництв зарубіжних фармацевтичних компаній. Останнім часом хтось поставив собі за мету знищити нашу лабораторію, ппоширюючи безпідставні звинувачення та вигадані факти. Нас намагаються залякати, дискредитувати і перевести весь Державний контроль якості лікарських засобів на приватні новостворені лабораторії, які не мають досвіду та компетентності. Однак ми впевнені у своїй чесній роботі та віддані своїй справі! Ми не зупиняємо професійну діяльність і, як і раніше, надаємо свої якісні послуги.

25 червня 2021 р. в лабораторії було проведено наглядовий аудит за системою управління якість лабораторії на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO 9001:2018 з боку ДП "Український медичний центр сертифікації".

В рамках аудиту аудиторами було перевірено виконання вимог ДСТУ EN ISO 9001:2018, ДСТУ ISO 9001:2015, діяльність процесів СУЯ та внутрішньої документації.

За результатами заключної наради, при проведенні аудиту встановлено відповідність встановленим вимогам, невідповідності не було виявлено.