Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

14.04.2022. Один із мобільних операторів підключився до Системи BankID НБУ.

До Системи BankID НБУ підключився ще один мобільний оператор – Vodafone.

Про це повідомила пресслужба Нацбанку. Відтепер українці, які мають намір здійснити перенесення мобільного номера від іншого оператора до мережі Vodafone Україна, можуть провести це дистанційно, здійснивши ідентифікацію через Систему BankID НБУ, йдеться у повідомленні.

В Нацбанку зазначають, для отримання відповідної послуги потреба відвідувати магазин Vodafone з документами, що засвідчують особу таким чином зникає. Для цього потрібно лише відкрити рахунок фізичної особи в одному банків, які є учасниками Системи BankID НБУ.

Слід зазначити, впродовж 2021 року до BankID НБУ приєдналося 13 банків як ідентифікатори та 54 учасники – надавача послуг. Нині BankID НБУ налічує 131 абонента: 39 банків-ідентифікаторів та 92 учасники – надавачі послуг. Нині банків учасників – 40.

В Нацбанку зазначають, що такий крок в умовах війни обумовлений потребами кожного українця для підтримання постійного зв’язку із рідними та близькими людьми. Можливість скористатися послугою зміни мобільного номера віддалено – це зручно та безпечно.

Використання Системи BankID НБУ як способу ідентифікації значно прискорить та спростить таку процедуру для населення. Адже сьогодні 99,6% громадян, які мають рахунки в українських банках, мають можливість отримувати послуги дистанційно, використовуючи систему BankID НБУ

Джерело: ua.news.