Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

23.01.2020. Дружній візит на БХФЗ


Колектив лабораторії висловлює щиру вдячність за теплий прийом і прекрасно організований візит наших фахівців з метою ознайомлення з ПАТ «НВЦ Борщагівський ХФЗ».


Цей візит виявився дуже корисним для обміну досвідом та ознайомлення з- асортиментом лікарських засобів, що виробляються на цьому підприємстві за світовими стандартами якості. Адже це забезпечується всіма стадіями виробничого процесу та наявністю кваліфікованого та відповідального персоналу.


Було надзвичайно цікаво дізнатись про систему управління якістю на виробництві, ознайомитись з обладнанням та умовами, в яких проводяться дослідження лікарських засобів, поспілкуватися зі співробітниками фізико-хімічної лабораторії відділу контролю якості.


Щиро вдячні заступнику генерального директора з якості Наталії Григорівні Михайленко, завідувачу фізико-хімічної лабораторії відділу контролю якості Юлії Володимирівні Зуйко та завідувачу відділу контролю якості Олені Петрівні Педешко за відкритість та компетентність, які нас приємно вразили.
Було також організовано відвідання основних цехів підприємства.