Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

12.04.2021. Розпочато роботи з оновлення дизайну веб-сайту нашої лабораторії.

Державна науково-дослідна лабораторія з контролю якості лікарських засобів ДУ "Інститут громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва Національної академії медичних наук України" має честь оголосити про оновлення змісту і сервісів веб-сайту www.druglab.kiev.ua.

Одним із основних пріоритетів діяльності нашої Лабораторії були і залишаються підтримка та аналіз зворотнього зв'язку із замовником з метою удосконалення системи управління якістю.

Останнім часом на веб-сайті введено в дію ряд електронних анкет, зокрема анкета вивчення застосування дієтичних добавок.

З огляду на епідемічну ситуацію, що склалася останнім часом в Україні, основним засобом віддаленого спілкування Лабораторії з відвідувачами, є веб-сайт та усі його наявні сервіси, які працюють як на стаціонарних комп'ютерах, так і на мобільних гаджетах.

Повністю оновлений сайт www.druglab.kiev.ua тепер дає можливість замовникам оцінити роботу лабораторії, висловити свої подяки, претензії, скарги, рекламації або ж внести пропозиції щодо поліпшення нашої роботи.

Сайт www.druglab.kiev.ua пропонує ще одну важливу особливість - користувачі можуть скористатися сервісом розрахунку оцінки невизначеності вимірювань для методів кількісного визначення згідно з методикою Державної Фармакопеї України .

На сайті www.druglab.kiev.ua також доступний сервіс перевірки сертифікатів результатів аналізу, які були видані нашою Лабораторією.