Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

20.10.2022. Провідні фахівці нашої лабораторії виступили з доповідями на науково-практичній конференції «Актуальні питання громадського здоров’я та екологічної безпеки України»..

У конференції взяли участь провідні науковці країни, викладачі ВНЗ, лікарі, хіміки, біологи, фізики та фахівці інших професій майже з усіх регіонів України.

Серед учасників конференції були представники Національної академії медичних наук України, Міністерства охорони здоров'я України, наукових та практичних закладів охорони здоров'я України, а також Держпродспоживслужби.

Від нашої лабораторії виступили:

- Кузнецова Олена Михайлівна, науковий співробітник лабораторії контролю якості та безпеки продукції, к.б.н., із доповіддю "Важливість застосування якісних і безпечних дієтичних добавок для покращення та підтримки стану здоров'я населення в умовах воєнного стану".

- Ніколаєва Яна Юріївна, аспірантка, провідний інженер, із доповіддю "Виначення концетрації активного фармацевтичного інгредієнта в повітрі робочої зони при одночасній роботі з декількома субстанціями лікарських засобів".

- Григоренко Людмила Євгенівна, к.б.н , провідний науковий співробітник, із доповіддю "Дослідження впливу живої активної культури LACTOBACILLUS PLANTARUM у складі ДД на показники ліпідного обміну лабораторних щурів".