Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

14.12.2017. Семінар-нарада "Наукове забезпечення діяльності Держпродспоживслужби щодо здійснення державного нагляду (контролю) у сфері санітарного законодавства"

Державна науково-дослідна лабораторія з контролю якості лікарських засобів Державної Установи «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва Національної Академії Медичних Наук України» понад 28 років професійно, чесно та неупереджено працює на фармацевтичному ринку України, підтверджуючи свою компетентність акредитацією НААУ за ДСТУ EN ISO/ІЕС 17025:2019, сертифікацією за ДСТУ EN ISO 9001:2018, атестацією в Держлікслужбі, прекваліфікацією ВООЗ та професійною співпрацею з більшістю фармацевтичних підприємств України та представництв зарубіжних фармацевтичних компаній. Останнім часом хтось поставив собі за мету знищити нашу лабораторію, ппоширюючи безпідставні звинувачення та вигадані факти. Нас намагаються залякати, дискредитувати і перевести весь Державний контроль якості лікарських засобів на приватні новостворені лабораторії, які не мають досвіду та компетентності. Однак ми впевнені у своїй чесній роботі та віддані своїй справі! Ми не зупиняємо професійну діяльність і, як і раніше, надаємо свої якісні послуги.

14 грудня 2017 рю розпочав роботу семінар-нарада "Наукове забезпечення діяльності Держпродспоживслужби щодо здійснення державного нагляду (контролю) у сфері санітарного законодавства".

У роботі семінару-наради взяли участь Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Лапа В.І., Перший заступник Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Жук А.О., Директор ДУ "Інститут громадського здоров'я НАМНУ" Сердюк А.М., начальники та представники Управлінь державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби в областях та місті Києві, фахівці центрального апарату Держпродспоживслужби,

співробітники ДУ "Інститут громадського здоров'я НАМНУ",

співробітники Державної лабораторії з контролю якості лікарських засобів ДУ "Інститут громадського здоров'я НАМНУ".