Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

29.03.2017. 13-й раунд Програми професійного тестування лабораторій з контролю якості лікарських засобів.

Державна науково-дослідна лабораторія з контролю якості лікарських засобів Державної Установи «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва Національної Академії Медичних Наук України» понад 28 років професійно, чесно та неупереджено працює на фармацевтичному ринку України, підтверджуючи свою компетентність акредитацією НААУ за ДСТУ EN ISO/ІЕС 17025:2019, сертифікацією за ДСТУ EN ISO 9001:2018, атестацією в Держлікслужбі, прекваліфікацією ВООЗ та професійною співпрацею з більшістю фармацевтичних підприємств України та представництв зарубіжних фармацевтичних компаній. Останнім часом хтось поставив собі за мету знищити нашу лабораторію, ппоширюючи безпідставні звинувачення та вигадані факти. Нас намагаються залякати, дискредитувати і перевести весь Державний контроль якості лікарських засобів на приватні новостворені лабораторії, які не мають досвіду та компетентності. Однак ми впевнені у своїй чесній роботі та віддані своїй справі! Ми не зупиняємо професійну діяльність і, як і раніше, надаємо свої якісні послуги.

28 березня 2017 р. відбувся Науково-методичний семінар за результатами 13-го раунду Програми професійного тестування лабораторій з контролю якості лікарських засобів.

Із привітальним словом від організаторів заходу выступив директор ДП "Фармакопейный центр" О.І. Гризодуб.

Про успіхи українських фармацевтичних компаній в умовах кризи проінформував д. фарм. наук Сур С.В.

Із результатами 13-го раунду ППТ присутніх ознайомила керівник сектору розробки та впровадження Програми професійного тестування лабораторій М.В. Дмітрієва.

Слухачі семинару були також ознайомлені із доповідями з питань інструментального забезпечення випробувань методом РХ (доповідач В.В. Пашко) та нових нормативных вимог до забезпечення цілісності даних (доповідач Ю.В. Подпружников).

При обговоренні результатів тестування було наголошено, що фахівці нашої Лабораторії успішно виконали усі одержані завдання.