Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

16.10.2018. Зміцнення субрегіональної співпраці для попередження негативної дії небезпечних хімічних речовин на здоров'я людини


У рамках проекту SAICM QSP "Розвиток субрегіональної співпраці установ охорони здоров'я з метою зміцнення потенціалу і обміну інформацією для вирішення проблем дії небезпечних хімічних речовин на здоров'фся у Білорусі і в Україні" на базі Державної установи "Інститут громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва Національної академії медичних наук України" 16 жовтня 2018 р. була проведена конференція "Зміцнення субрегіональної співпраці для попередження негативної дії небезпечних хімічних речовин на здоров'я людини".
У роботі конференції взяли участь провідні фахівці мінітерства охорони здоров'я України, Національної академії медичних наук України, представництв Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні і в Європі.


Від нашої лабораторії в роботі конференції брали участь завідуюча лабораторією Останіна Наталя Вадимівна та провідний науковий співробітник Мелешко Руслан Анатолійович.