Державна науково-дослідна лабораторія
з контролю якості лікарських засобів
ДУ "ІГЗ НАМНУ"

17.05.2018. Quality Risk Management - система управління ризиками

Державна науково-дослідна лабораторія з контролю якості лікарських засобів Державної Установи «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва Національної Академії Медичних Наук України» понад 28 років професійно, чесно та неупереджено працює на фармацевтичному ринку України, підтверджуючи свою компетентність акредитацією НААУ за ДСТУ EN ISO/ІЕС 17025:2019, сертифікацією за ДСТУ EN ISO 9001:2018, атестацією в Держлікслужбі, прекваліфікацією ВООЗ та професійною співпрацею з більшістю фармацевтичних підприємств України та представництв зарубіжних фармацевтичних компаній. Останнім часом хтось поставив собі за мету знищити нашу лабораторію, ппоширюючи безпідставні звинувачення та вигадані факти. Нас намагаються залякати, дискредитувати і перевести весь Державний контроль якості лікарських засобів на приватні новостворені лабораторії, які не мають досвіду та компетентності. Однак ми впевнені у своїй чесній роботі та віддані своїй справі! Ми не зупиняємо професійну діяльність і, як і раніше, надаємо свої якісні послуги.

17 травня 2018 р. вище керівництво організувало навчання персоналу лабораторії з питань управління ризикаами.

Із вступним словом виступив заступик завідувача лабораторії Брязкало Вадим Вадимович.


Він поінформував усіх присутніх про нові вимоги щодо оцінювання ризиків у роботі лабораторії.

Зокрема він розповів, що для усіх без винятку процесів необхідно враховувати негативні наслідки та визначати об'єкти ризиків згідно затвердженої в лабораторії методики.

При аналізуванні об'єктів ризиків необхідно враховувати визначені критерії оцінки процесів.

Було оголошено про сформовані робочі групи по оцінюванню ризиків у кожному процесі. Новопризначені керівники груп отримали завдання та кінцевий термін їх виконання.

Із доповіддю про методику ідентифікації, аналізування та оцінювання ризиків виступив Череменко Анатолій Миколайович.