ПРО ЛАБОРАТОРІЮ ДІЯЛЬНІСТЬ НОВИНИ ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ КОНТАКТИ

Головна > Зворотній зв'язок із замовником > Запитання та відповіді

 

Запитання, що часто ставляться, та відповіді на них

Запитання: Чи лабораторія проводить експертизу косметичних продуктів, на безпеку для життя людини, методом in vitro?

Відповідь: Лабораторія не проводить експертизу косметичних продуктів методом in vitro, який базується на використанні ізольованих тканин і клітин.

Запитання: Та які інші методи використовуються для випробування косметичних засобів?

Відповідь: Лабораторія проводить дослідження косметичних засобів з використанням методик in vivо, які базуються на проведенні досліджень на тваринах і залученні добровольців. Також лабораторія проводить тестування косметичних засобів за показниками безпеки, а саме мікробіологічні дослідження та фізико-хімічні дослідження.

Запитання: Допоможіть, будь-ласка, перевірити / встановити кількісний склад того чи іншого лікарського засобу, придбаного в аптеці для приватних потреб

Відповідь: Наша Лабораторія проводить аналіз лікарських засобів згідно розпорядження Держлікінспеції на підставі Постанови Кабінету Міністрів України № 902. Ми не проводимо дослідження невідомих сумішей, а працюємо із зареєстрованими в Україні лікарськими засобами, для проведення тестів яких необхідні офіційні стандарти кожного фармакопейного компонента, що входить до складу кожного конкретного досліджуваного препарату. У Вашому ж випадку, коли необхідно перевірити якість лікарського засобу, придбаного в аптечному закладі, необхідно звернутися до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 120, або за телефонами: (044) 422 55 75, (044) 422 55 76

Запитання: Доброго дня. Я хотіла б розмістити рекламу стосовно перекладів медичних та фармацевтичних текстів. Чи можливо це, і скільки це коштуватиме?

Відповідь: Доброго дня! На даний момент додатково до діючого веб-сайту нашої Лабораторії запущений у роботу спеціалізований форум з питань і проблем контролю якості лікарських засобів в Україні, де розміщення подібної інформації дозволене, є безкоштовним, і всіляко вітається. Ласкаво просимо до нашого Форуму! Його адреса в Інтернеті: http://drugsquality.ukrainianforum.net

Запитання: Доброго дня! Хотів би довідатися, чи можна у вас перевірити якість експортованого препарату (пірацетам), і , якщо так, яка вартість такої послуги? Заздалегідь дякую.

Відповідь: Доброго дня! Аналіз провести можна, але тільки за умови наявності документації з методами контролю на даний препарат. Вартість аналізу залежатиме від показників, присутніх у выщевказаній документації.

Запитання: Скажіть будь-ласка, чи можна у вас замовити аналізи (тести) та дізнатися про склад рідини та порошку. Справа в тім, що лікар із іншої держави зробив, так би мовити, настойку із трав різних та порошок. Одного разу це допомогло, а коли він надіслав ліки вдруге, ні! Він гарна людина, але не зовсім зібраний лікар. Міг щось упустити і не додати до їх складу. Так от, чи робите ви такі тести??? Якщо так, прошу повідомити мене якнайскоріше, буду дуже вдячна. Знаю, що це коштує грошей та все ж хочу дізнатись про компоненти, які містить рідина. Якщо ж це неможливо, може Ви підкажете, де такі тести проводять в Києві або Москві (краще в Києві).

Відповідь: Тести ідентифікації та кількісного визначення фармакопейних компонентів зареєстрованих в Україні лікарських засобів ми можемо виконати, але для цього необхідні офіційні стандарти кожного фармакопейного компоненту. Досліджувати невідомі суміші ми не можемо.

Запитання: Як звичайному пацієнту знати, що йому в/в вводять якісний австрійський епірубіцин-Ебеве? Як перевірити зразок?

Відповідь: Вимагайте сертифікат на дану серію вакцини та висновок щодо її якості, який видається Держлікінспекцією.

Запитання: Чи можливо у вашій лабораторії провести аналіз лікарського засобу. Дуже цікаво дізнатися, що в нім. І скільки це коштуватиме?

Відповідь: Наша Лабораторія проводить аналіз лікарських засобів згідно розпорядження Держлікінспеції на підставі Постанови Кабінету Міністрів України № 902. З порядком надання необхідних документів для проведення державного контролю якості лікарських засобів Ви можете ознайомитися тут...>>>.

Ми не проводимо дослідження невідомих сумішей, а працюємо із зареєстрованими в Україні лікарськими засобами, для проведення тестів яких необхідні офіційні стандарти кожного фармакопейного компонента, що входить до складу кожного конкретного досліджуваного препарату.

Коштує такий аналіз вельми недешево, тому основними замовниками аналізів є крупні виробники лікарських засобів як в Україні, так і за кордоном.

Якщо у Вас виникли сумніви відносно якості придбаного лікарського препарату, вимагайте за місцем його покупки сертифікат на дану серію препарату та висновок Держлікінспеції відносно його якості.

Запитання: Напишіть будь-ласка, чи робите ви аналізи відповідності інгредієнтів у БАДах із вказаним на упаковці складом інгредієнтів!

Відповідь: Ми такі аналізи робимо, але тільки за наявності методик та необхідного обладнання, включаючи стандартні зразки.

Запитання: Доброго дня! Вибачне, якщо питання виглядатиме дурним, але ви, як люди, що добре розуміються в таксономії бактерій, можете підказати, чи правильно писати назву BifidUMbacterium Bifidum? Чи повинно бути написано BifidОbacterium Bifidum? Питання дуже важливе, оскільки дані будуть надруковані на упаковці продукту. Заздалегідь дякую за відповідь та витрачений час!

Відповідь: Як нам підказали в підрозділі мікробіологічних випробувань, цю назву належить писати так: Bifidum bacterium Bifidum.

Запитання: Підкажіть, будь ласка, чи можна провести стандартизацію БАД і отримати сертифікат якості, якщо я не представник організації, а приватна особа? Оплату гарантую. Можна оформити договір. Спасибі за інформацію!

Відповідь: Стандартизацією БАДів (їх зараз прийнято називати дієтичними добавками) уповноважений займатися МОЗ України. Наша лабораторія працює лише із зареєстрованими в Україні лікарськими засобами та БАДами (ДД).

Запитання: Доброго дня! Чи можна провести в вашій Лабораторії експертизу або детальний аналіз косметичного засобу? І якщо це можливо, то скільки часу займе ця процедура? Заздалегідь вдячна за відповідь. З повагою, Наталія.

Відповідь: Нажаль, не можна. Ми працюємо тільки при наявності нормативної документації від виробника.

Запитання: Доброго дня! Ви можете відправити мені перелік документів, необхідних для проходження акредитації згідно ІСО/МЕК 17025. З повагою гол. сп. лабораторії з контролю якості лікарських засобів Таджикістану.

Відповідь: Наша лабораторія акредитувалася на відповідність вимогам стандарту ІСО/МЕК 17025 згідно вимог Національного агентства з акредитації України. Ось заявочный комллект документів для аккредитації випробувальної лабораторії, викладений на веб-сайті агентства: http://www.naau.org.ua/files/17025_tl__101004.zip

Запитання: Шановні колеги. Дозвольте звернутися до Вас з проханням прокоментувати статтю, що розміщена на одній із веб-сторінок вашого сайту за адресою http://www.druglab.kiev.ua/site/lab.nsf/all/addin_u?OpenDocument&ExpandSection=5. Зокрема в 4-му абзаці даної статті згадуються "препарати Plan B (в Украине под названием Postinor и Escapelle) от израильской компании Teva Pharmaceutical Industries". Доводжу до вашого відома, що в Україні компанія Тева не має ніякого відношення до жодного із перелічених препаратів. У зв'язку з цим прошу спростувати опубліковану на сайті інформацію. З повагою, Олександр Семенов, Медичний Директор компанії ТОВ "Тева Україна".

Відповідь: Інформація, про яку йдеться у Вашому повідомленні, було взято з інформаційної стрічки новин УкрНЕТу з метою первинного наповнення контенту веб-сайту нашої лабораторії, зокрема його розділу „Корисна інформація” на етапі його створення та первинного тестування (першоджерело матеріалу доступне за адресою: http://www.ukr.net/news/minzdrav_sozdaet_chernyj_spisok_lekarstv_kotorye_sejchas_svobodno_prodajutsja_v_aptekah-8770567.html).
Наша Лабораторія не має жодного відношення до написання цієї статті. З метою усунення непорозуміння, що виникло, вказана Вами інформація буде видалена з нашого веб-сайту, а зміст розділу „Корисна інформація” буде докорінно переглянуто. Приносимо Вам та компанії „Тева-Україна” свої вибачення.

Відгук клієнта: Шановні Колеги. Дякуємо за конструктивну й швидку реакцію. З повагою, Олександр Семенов.

Запитання: Доброго дня! Я б хотіла здати до Вас на експертизу продукцію компанії "Тяньши". Мене цікавить вартість цієї процедури. Чекаю на Вашу відповідь. Дякую!

Відповідь: За назвою продукції ми не можемо визначити вартість. Вона визначається виходячи із супровідних документів (що будемо визначати та за якими методиками). Чекаємо на Вас із документацією. До скорої зустрічі!

Запитання: Добрий день! Вирощуємо рослинну сировину. Цікавить вартість аналізу квіток ромашки (органолептичний, вміст олії). Дякую.

Відповідь: Вартість вказаних Вами досліджень складатиме приблизно 800 грн. Чекаємо на Вас! До скорої зустрічі!

Запитання: Підкажіть, будь-ласка, де я можу перевірити якість ліків, придбаних в аптеці якщо я мешкаю не в місті Києві? Дякую.

Відповідь: Питання контролю якості лікарських засобів входить до компетенції територіальних органів Держлікслужби України, інформацію стосовно котрих можна знайти за наступною адресою: http://diklz.gov.ua


про лабораторію | діяльність | новини | зворотній зв'язок із замовником | корисна інформація | контакти
Designed by Web-Spectrum Copyright ® 1996-2019 Державна установа "Інститут громадського здоров'я
ім. О.М. Марзєєва Національної академії медичних наук України"